Twitter’da Neler Yasak?

Twitter Gizlilik Ve Güvenlik Ayarları Nasıl Değiştirilir?, Twitter Arama Geçmişi Nasıl Silinir?, Twitter’da Neler Yasak?, Detaylar yazımızda…

Günümüzde sosyal medya uygulamaları aktif olarak kullanılmakta olup Twitter en çok tercih edilenler arasında üst sıralarda yerini almaktadır. Özellikle haberleşme, güncel olaylar ve hayatın akışı ile ilgili tüm bilgilere Twitter üzerinden ulaşmak mümkündür. Twitter anket oyu sayın al Paketleriyle twitter’da yaptığınız anketlerde en popüler oy oranıyla birinciliği garantileyin.

Twitter hesabı oluşturmak için hiçbir ücret ödemeden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir takip isteği ile etkileşim kurmaya başlayabilirsiniz. Profilinizde yer alan paylaşımların kurallara uygun olması önemlidir. Twitter yasak listesinde yer alan temel kurallar şunlardır:

  • Cinsellik ve gayri ahlaki davranış içerikli görüntü ve yazılar
  • Toplumu suça teşvik edici içerikler
  • Şiddet içeren paylaşımlar
  • Hakaret ve onur kırıcı paylaşımlar

Yasakları ihlal eden kullanıcıların hesapları kapatılabilir ve ülkemizde hukuki yaptırımlar ile cezalandırılabilir. Twitter’da canlı yayın, listede kapak fotoğrafı, başlık gibi paylaşımlar da bulunmamaktadır. Youtube abone satın al işlemi de bulunmaz. Video indirmek için farklı bir uygulama tercih edebilirsiniz.

Twitter Gizlilik Ve Güvenlik Ayarları Nasıl Değiştirilir?

Twitter’da oturum açma işleminizi gerçekleştirin ve Ayarlar sekmesine giriş yapın. Buradaki Gizlilik butonuna basın. Gizlilik ve Güvenlik ayarları sekmesinden ayarlarınızı düzenleyin. Profilinizin herkese görünür olmasını buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Profilinizin herkese açık olması twitter beğeni satın al işlemini gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelmez. Video indirme işlemi Twitter uygulamasında bulunmaz. Bu işlem için bağlantıyı kopyalayarak farklı bir internet aracı kullanmak gerekebilir.

Twitter Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Arama sayfasında yapmış olduğunuz kullanıcı aramaları listelenmektedir. Bunları silmek için kullanıcı adının yanında yer alan x yani silme butonuna basmalısınız. Twitter arama geçmişini otomatik olarak temizlemez. Bu alanda bulunan kullanıcı aramalarını manüel olarak girip silmeniz gerekir.

Twitter SS Almak Suç Mu?

Ekran görüntüsü alma yani SS işlemi suç değildir. Ancak kişisel bilgiler, ses, görüntü için ekran görüntüsü almak ve bunu kişi rızası olmasan paylaşmak suç oluşturabilir. Ayrıca dinleme işlemi de suça yönelik bir davranıştır. Twitter uygulamasında kurallara uymanız, hesabınızı aktif şekilde kullanmanız ve takipçi sayınızı artırmanız para kazanmanızı sağlayacaktır. Takipçi, retweet ve paylaşım gibi Twitter etkileşimlerini buy facebook page likes adresinden güvenle satın alabilir hesabınızın popülerliğini artırarak para kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir